بهترین خدمات طراحی تابلو برق در کشور

بهترین را از ما دریافت کنید

مونتاژ تابلو برق

مونتاژ تابلو برق
تابلو برق را می توان یکی از مهم ترین ارکان صنعت برق در تمام جهان دانست. فعالیت صنعت به طور مستقیم به تابلو برق وابسته است و کیفیت در مونتاژ تابلو برق می تواند به طور مستقیم بر عملکرد، سطح ایمنی و سطح کیفیت محصول نهایی تاثیر گذار باشد.
اطلاعات بیشتر

مرغداری صنعتی

مرغداری صنعتی
صنعت مرغداری یکی از صنایع انرژی بر و حساس بوده بطوریکه کاهش یا افزایش ناخواسته فاکتوری مانند دما یا رطوبت تاثیر چشمگیری در تولید وتلفات مرغداری می گذارد.از این نظر دقت مصرف انرژی و اتوماسیون در کنترل عوامل محیطی مانند دما،رطوبت،تهویه ،نور و روشنایی در اولویت بسیار بالایی قرار دارد.

هواساز و چیلر

هواساز و چیلر
سیستم چیلر و هواساز در کنار تجهیزات موتورخانه که معمولا وظیفه ایجاد آبگرم را بر عهده دارد، مهمترین جزء از تاسیسات برخی از ساختمان ها هستند چیلر در دسته تجهیزات سرمایش مرکزی قرار دارد که به منظور تولید سرما و خنک سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اطلاعات بیشتر

کنترل هوشمند گلخانه ها

کنترل هوشمند گلخانه ها
هدف اصلی سیستم‌های اتوماسیون و کنترل هوشمند رسیدن به اهداف ایمنی و امنیتی و بهینه‌سازی مصرف انرژی و رسیدن به محصولی با کیفیت است که امروزه با کمک تکنولوژی پیشرفته سیستم‌های کنترل، هوشمندسازی عملکرد تجهیزات و افزودن بسیاری قابلیت‌های مفید و قابل توجه، به راحتی و با کمترین هزینه قابل اجرا می‌باشد.

خدمات ما

1-طراحی تابلو برق

2-مونتاژ تابلو برق

3-سیستم بوستر پمپ آب رسانی

4-کنترل هوشمند گلخانه ها و مزارع

5-مرغداری صنعتی

6-هواساز و چیلر

7-راه اندازی موتورهای الکتریکی

8-درایو و سافت استارتر

9-DCSپست برق

10-رله های حفاظتی

11-طراحی پست برق